Про мене

КонсультаціяДмитро Стельмащук

Сім біографічних фактів:

Народився у місті Івано-Франківськ 19 лютого 1989 року. Дитинство і шкільні роки пройшли у місті-нафтовику Бориславі, що на Львівщині. З відзнакою закінчив місцеву школу. З шкільних років зайняв активну позицію: спорт, олімпіади, факультативи, гуртки.

Правник у другому поколінні. Батько – адвокат у кримінальних справах, мати – лікар. До Львова приїхав у 2005 році з єдиною метою – стати добрим юристом. Приїхав, здобув ступінь магістра, переміг. Починаючи з студентських років намагався поєднати юриспруденцію з громадською діяльністю.

Професіонал із міждисциплінарною підготовкою. Вивчав право і соціологію, криміналістику і політологію. Закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка (2011) – господарсько-правова спеціалізація. Навчаючись на військовій кафедрі Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного за прокурорсько-слідчим напрямком, здобув звання молодшого лейтенанта.

Громадський активіст. Зі студентських років вступив в Об’єднання студентів-правників, зайняв активну позицію в Лізі Студентів Асоціації правників, а після закінчення вузу став членом Асоціації Правників України. Активно співпрацюю з Українською Гельсінською Спілкою та місцевими правозахисними організаціями.

Юрист-практик. Трудову діяльність розпочав навчаючись на третьому курсі юрфаку, як помічник юриста, згодом помічник адвоката, молодший юрист та юрист у юридичній компанії. З 2011року захопився громадською діяльність, почав працювати юристом САМОПОМОЧІ, є координатором Центру правової інформації та консультації «Юридична служба для львів’ян».

Юридичний журналіст. Ще в школі долучався до видачі газети. В студентські роки активний дописувач Вісника «VIVAT JUSTITIA!» та інших профільних періодичних видань. Автор більше 30 публікацій у таких жанрах, як наукові статті, юридична публіцистика, журналістські розслідування, репортажі, інтерв’ю.

І просто хороша, компанійська та комунікабельна людина, відкрита до спілкування та співпраці.

Моє резюмеMy CV