Правова допомога для людей з особливими потребами

invalidЗ 3 по 7 грудня 2012 року в рамках роботи Центрів спілкування юристи об’єднання САМОПОМІЧ безкоштовно надавали правові  консультації, що стосуються людей із особливими потребами. Це один із багатьох щорічних тематичних тижнів правової допомоги, які проводяться

Справа в тому, що дуже часто люди з особливими потребами просто не знають про свої права, такі як пільги при перевезенні або виплати надбавок. Цю проблему юристи не лише допомагають вирішити на місці при особистому прийомі, а й проводять для львів’ян з особливими потребами навчально-практичні заняття у районах міста та відповідають на запитання львів’ян.

Кожного дня ми спілкуємося з львів’янами різного віку, бачимо реальні проблеми. Дуже часто людям просто бракує інформації. Люди хочуть самі розібратися у тих законах і змінах, які їх стосуються, вони потребують лише фахової підтримки. САМОПОМІЧ постійно аналізує, що саме цікавить львів’ян, і пропонує їм практичні лекції та консультації на ці теми. Після отримання знань людина вже «озброєна» і більш впевнена в собі, їй стає простіше вирішувати свої повсякденні справи.