Варвара Павлівна Месік

Я, Варвара Павлівна Месік, вже три роки, як вийшла на пенсію. У цьому році задумалася про заміну старих вікон на пластикові. Самі розумієте, така сума непідйомна для самотнього пенсіонера. Єдиний вихід – взяти кредит. І ось думаю, а чи дають пенсіонерами кредити? І скажіть, будь ласка, які документи потрібні для того, щоб його оформити. Наперед дякую!

Пенсійний вік – не перешкода, щоб вести активну і насичену подіями життя. Багатьом пенсіонерам можуть бути необхідні кредитні кошти, тому, банки розглядають цю групу громадян як потенційних позичальників. Але, на жаль, банки ставляться до них з обережністю і не дуже багато з них охоче видають кредити пенсіонерам.
Для того, що б взяти кредит пенсіонеру, йому, як і будь-якому іншому позичальнику, необхідно подати в банк пакет документів.

У такий пакет, як правило, входить копія паспорта, довідка про присвоєння ідентифікаційного податкового номера, пенсійне посвідчення та довідка з Пенсійного Фонду про щомісячне розмір одержуваної пенсії за останні 6 місяців. Цих документів банку буде досить для визначення рівня платоспроможності пенсіонера.

Одним з важливих обмежень по кредитних програмах пенсіонерів є вік. Більшість банків кредитують позичальників у віці до 70 років з урахуванням закінчення рядок договору кредиту.

У разі порушення цього правила, кредити пенсіонерам без поручителів не видаються. Сума кредиту, що надається, в середньому, становить від 1000 грн. до 15 000,00 грн. з максимальним строком кредитування до 24 міс.