“Start today save tomorrow”

“Start today save tomorrow” під таким гаслом 19 травня 2012 року на території регіонального ландшафтного парку «Знесіння» відбулася друга щорічна екологічна акція “Бізнес за чисте довкілля!”, організаторами якої виступають комерційні бізнес-структури разом з провідними громадськими організаціями міста Львова. Засновником акції у 2011 році виступила консалтингова компанія “ADVICE GROUP”.

Співзасновниками акції у 2012 році виступили провідні представники бізнесу та громадського сектору: консалтингова компанія «Едвайс Груп», Західноукраїнська філія Європейської Бізнес Асоціації , Львівське відділення Асоціації Правників України  та Ліга студентів Асоціації Правників України, Адвокатське об’єднання «Арцінгер», Компанія «АВЕ Львів», Громадське об’єднання  “САМОПОМІЧ”.

“Цього року ми продовжуємо боротися за порядок та чистоту нашого рідного міста та пропонуємо долучитися до нашої акції. Ми прагнемо зробити свій внесок у розвиток та підтримку належного стану природно-заповідного фонду та інфраструктури Львівщини та довести що бізнес в Україні є соціально відповідальним”, – повідомив генеральний директор ТОВ «Едвайс Груп» Антон Подільчак

Директори підприємств, провідні юристи та бухгалтер, іноземці, які працюють та ведуть бізнес у Львові, керівники громадських організацій долучилися до цієї акції.

«Це перша у Львові спільна акція громадського сектору та представників бізнесу, які розуміють власну відповідальність за стан довкілля у рідному місті і бажають змінити ситуацію на краще. Ми готові власноруч зробити наше місто чистішим, і вже довели це! 21 травня 2011 року спільними зусиллями нам вдалося вивезти з території регіонального ландшафтного парку «Знесіння» більше півтони сміття. Цього року ми збільшили наш результат вдвічі!!! Ми хочемо покращити якість життя простими діями і довести, що зміни у місті починаються з кожного з нас» – повідомив координатор акції від ГО «САМОПОМІЧ» Дмитро Стельмащук.

Висловлюємо щиру подяку організаторам і учасникам акції !!!