Юридична консультація on-line

Часи, коли за допомогою юриста треба було вистоювати в довгих чергах, безповоротно минають. Отримувати юридичні консультації можна безкоштовно, а тепер для цього можна навіть не виходити з дому. Протягом останнього року кожен бажаючий мав можливість отримати юридичні поради від мене on-line на сайті об’єднання САМОПОМІЧ – samopomich.org. Нещодавно, така можливість з’явилася і на моєму персональному сайті – stelmashchuk.info.

На моєму персональному сайті безкоштовну правову онлайн-консультацію може отримати будь-який користувач Інтернету. Кожного дня я приймаю звернення, обробляють їх та надаю фахову і вичерпну відповідь. «Рубрика «Запитуєте-відповідаю» на моєму сайт створена для тих, хто не має часу на візити до юридичних офісів для консультації або потребує допомоги в написанні чи розробленні процесуальних документів.

Юридичні консультації, які надають професійні юристи, завжди стосуються конкретної ситуації і мають конфіденціальний характер. На випадок сумніву або неточності, пов’язаної з юридичною консультацією, існує можливість отримання додаткових, безкоштовних пояснень. Це гарантує, що юридична порада буде не тільки професійна, але й зрозуміла. Отримати професійну юридичну консультацію можна упродовж 12 годин, а процесуальний документ (позов до суду, претензію, скаргу, заперечення проти позову, договір тощо) – упродовж 24 годин. Також на моєму сайті у розділі «Публікації» розміщено корисні юридичні статті, законодавство та інші матеріали з юриспруденції – усе, що може допомогти у вирішення конфліктних юридичних ситуацій.

Які ж переваги он-лайн консультацій?

Он-лайн консультування – це швидкий спосіб отримати консультацію. Немає потреби добиратись закоркованим містом, очікувати на початок робочого часу тощо. Лише 10 хвилин, щоб задати запитання. Усе решта – це робота професійних юристів, які, не забираючи зайвого часу, нададуть комплексну і обґрунтовану пораду.

Зручно отримувати консультації он-лайн, не відриваючись від звичних справ. Крім того, звернувшись за допомогою на різні Інтернет ресурси, одночасно можна вислухати думку декількох фахівців.

Звертаючись за допомогою до он-лайн консультацій завжди можна убезпечити свою анонімність. Адже для звернення не вимагається вказування ідентифікуючих даних, як, наприклад, вимагається для отримання офіційної відповіді на звернення громадян, згідно з Законом України «Про звернення громадян».

І головне – он-лайн консультації на моєму сайті є повністю безкоштовними.

Таким чином, зважаючи на переваги, наведені вище, юридичне консультування он-лайн впевнено завойовує довіру у львів’ян. Ми зробили пораду кваліфікованого юриста значно доступнішою, таким чином вклавши значний внесок у підвищення правосвідомості та правової культури українського суспільства, а це сприяє формуванню громадянського суспільства та правової держави.

Довідка
Протягом останніх 6 місяців було надано 941 он-лайн консультацій, з них, 383 були пов’язані з підготовкою процесуальних документів (позовні заяви, скарги, договори).