Як відремонтувати під’їзд

Занедбаний стан під’їздів багатоповерхових будинків – явище, звичне для багатьох. Загалом, відремонтувати під’їзд можна за допомогою ЛКП або самотужки. І в першому, і в другому випадку доведеться докласти значних зусиль, але кінцевий результат того вартий.

Якщо ви хочете змусити ЛКП відремонтувати ваш під’їзд, вам необхідно:

1.Звернутися з письмовою заявою до ЛКП з вимогою провести обстеження стану вашого будинку.
2.Після того, як працівники ЛКП оглянуть будинок, вони повинні скласти акт про стан допоміжних приміщень та приміщень загального користування. На основі цього акту приймається рішення про ремонт під’їзду.
3.В разі відмови працівників ЛКП оглянути будинок, скласти акт або провести ремонт залучайте експертів, які нададуть вам незалежний висновок про наявність дефектів в під’їзді та проконсультують вас щодо коштів, необхідних для їх усунення.
4.Звертайтесь до суду зі скаргою на дії або бездіяльність ЛКП. Якщо в результаті ви плануєте позиватись після того, як зробите ремонт самостійно, обов’язково зберігайте всі чеки та квитанції, що зможуть обґрунтувати ваші витрати.

Якщо ЛКП не реагує на ваші звернення, доведеться проводити ремонт самостійно. Ось яким чином ви можете все організувати:

1.Перш ніж взятися за ремонт, проведіть збори жителів під’їзду.

2.Складіть акт про стан під’їзду.

3.Додайте до акту фото, бажано із зазначенням дати, адресою дому та підписами жителів.

4.Укладіть кошторис витрат.

5.Пам’ятайте: ви маєте право вимагати відшкодування понесених витрат і зарахування їх в рахунок квартирної плати.

6.Приступайте до ремонту.